Doradztwo i wycena   |   Email  sklep@max8.pl    |   Telefon 575 886 188

 

Producenci
Promocje
Najazd kablowy 2 kanałowy NK-2
Najazd kablowy 2 kanałowy NK-2

125,00 zł

Cena regularna: 155,00 zł

szt.

Słupki drogowe parkingowe ostrzegawcze – elastyczne gumowe, plastikowe, metalowe

Decydując się na odpowiednie oznakowanie odgrodzonych miejsc, warto postawić na sprawdzone produkty stworzone specjalnie w tym celu. Wybierz najlepsze słupki drogowe. Mamy m.in. modele parkingowe, ostrzegawcze, gumowe, metalowe, składane oraz stałe, z łańcuchem lub bez niego. Nasz bogaty asortyment sprawi, że każdy znajdzie elementy, które pomogą zwiększyć bezpieczeństwo na drodze. Dostarczamy zarówno wytrzymałe, stalowe zabezpieczenia parkingów i chodników, jak i lekkie, plastikowe i elastyczne komponenty odblaskowe. Przekonaj się, jakie zalety oferuje profesjonalna blokada w atrakcyjnej cenie!

Słupki blokujące drogowe, parkingowe, ostrzegawcze

Szeroki zakres zadań, w jakich doskonale sprawdzają się wszelkiego rodzaju słupki parkingowe z łańcuchem bądź też proste, samodzielnie stojące warianty, sprawia, że to doskonałe rozwiązanie usprawniające ruch i poprawiające bezpieczeństwo w wielu miejscach. Poza oczywistymi zabezpieczeniami dróg, chodników dla pieszych, ścieżek rowerowych czy parków, zarówno metalowe, jak i gumowe modele elementów ostrzegawczych wykorzystywane są w budynkach przemysłowych. To niezwykle tania i zarazem skuteczna metoda wyznaczania tras dla pojazdów. Może ona stanowić również sposób na zabezpieczenie wjazdu.

Szeroki wybór różnych wariantów słupków pozwala dostosować blokadę do konkretnych potrzeb. Przytwierdzane do ziemi stalowe słupki drogowe umożliwiają skuteczne i wyraźne oznaczenie miejsc, przez które przejazd jest zabroniony. Wyposażenie ich w elementy odblaskowe sprawia, że są one dostrzegalne bez trudu nawet w nocy. Natomiast w sytuacji, gdy wjazd ma być zablokowany tymczasowo lub dostępny jedynie dla niektórych kierowców, warto zdecydować się na warianty plastikowe lub składane.

Oferowany przez nas słupek parkingowy spełni swoje zadanie nawet w trudnych warunkach pogodowych, dzięki masywnej podstawie, ułatwiającej zachowanie równowagi. Atrakcyjna cena oferowanych zabezpieczeń drogowych pozwoli z łatwością znaleźć najlepsze rozwiązania dla każdego terenu wymagającego odgrodzenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem i wyboru najlepszej blokady już dziś!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium