Producenci
Promocje
Najazd kablowy 2 kanałowy NK-2
Najazd kablowy 2 kanałowy NK-2
138,00 zł 99,00 zł
szt.
Lustro drogowe magazynowe z uchwytem - 80cm LD-80
Lustro drogowe magazynowe z uchwytem - 80cm LD-80
269,00 zł 249,00 zł
szt.
Składana blokada parkingowa zapora stalowa klucz BP-1
Składana blokada parkingowa zapora stalowa klucz BP-1
90,00 zł 75,00 zł
szt.
Najazd kablowy hotelowy maskownica osłona kabli NH-14
Najazd kablowy hotelowy maskownica osłona kabli NH-14
90,00 zł 69,30 zł
szt.
Najazd kablowy 5 kanałowy osłona kabli 30 ton NK-5
Najazd kablowy 5 kanałowy osłona kabli 30 ton NK-5
320,00 zł 246,40 zł
szt.
Lustro drogowe magazynowe z uchwytem - 45 cm LD-45
Lustro drogowe magazynowe z uchwytem - 45 cm LD-45
130,00 zł 117,00 zł
szt.
Odbojnica gumowa drogowa parkingowa SP-550
Odbojnica gumowa drogowa parkingowa SP-550
70,00 zł 58,00 zł
szt.

Najazdy kablowe praktycznym rozwiązaniem w ochronie kabli

Kable są nieodłącznym elementem wielu czynności. Doprowadzają prąd, więc praktycznie są obecne niemal wszędzie. Jednak, gdy wystąpi potrzeba rozłożenia ich na ulicy, chodniku albo placu, gdzie jeżdżą samochody, poruszają się ludzie lub pojazdy jednokołowe, narażają użytkowników dróg i chodników na drobne wypadki. Mogą się przewrócić, a w najgorszym wypadku spowodować uszkodzenie kabla, co wiąże się z ogromnym niebezpieczeństwem. Jak więc je przed tym uchronić i sprawić, by użytkowanie było bezpieczne i wygodne? Odpowiedzią są specjalistyczne najazdy na kable. 

Najazd kablowy 2 kanały 

 

Gdzie można wykorzystać tunele na kable?

Najazdy kablowe sprawdzą się niemal wszędzie, gdzie istnieje ryzyko ich przypadkowego zniszczenia albo wypadku z udziałem ludzi. Z pewnością do takich miejsc zaliczyć można warsztaty samochodowe i wszelkie hale produkcyjne. Tego typu rozwiązanie doskonale się sprawdzi także podczas remontu nie tylko na ulicy, ale także na placu budowy. Skorzystać z niego mogą również wszelkie ryneczki i stragany. Tunele na kable są niezastąpione na imprezach masowych, koncertach i festynach.  Mnogość zastosowań jest ogromna. Tunele tego typu są bardzo masywne i odporne na czynniki zewnętrzne. Zapewniają odpowiednie bezpieczeństwo, ale i trzymają kable w odpowiednim miejscu, dzięki czemu nie wystąpi nagłe przypadkowe wyłączenie podłączonego sprzętu.

progi kablowe - łączenie

W ostatnich latach coraz większą uwagę zwraca się na zachowanie bezpieczeństwa podczas imprez masowych jakimi są festyny, koncerty ale również miejsca spotkań i rekreacji jak lodowiska, wyciągi narciarskie. Wydaje się, że każda gmina czy urząd miasta powinien dysponować środkami bezpieczeństwa w zakresie organizacji wydarzeń sportowych i kulturalnych.

 

Nie tylko na zewnątrz

Istnieją także nieco mniej masywne osłony na kable, które fantastycznie sprawdzają się we wnętrzach. Można je stosować np. w biurach albo szkołach. Mają minimalistyczny, skromny wygląd, który nie będzie się wyróżniać na podłodze. Tunele takie są wykonane z grubej gumy, dzięki czemu są antypoślizgowe.

najazd kablowy hotelowy/biurowy

Można je bez problemu łączyć ze sobą tworząc bardzo długie konstrukcje, jeżeli takie są konieczne. Poprowadzenie kabli po podłodze jest zabiegiem o wiele prostszym niż remontowanie budynku i przekładanie miejsca gniazdek do potrzebnych punktów. Montaż tego typu najazdów sprowadza się do przykrycia kabli kanałem osłonowych co stanowi ogromną zaletą kabli hotelowych i biurowych. Jeżeli Twoja działalność wymaga rozłożenia kabli na podłodze, zachęcamy do zakupu tuneli do kabli. Ochroni Cię to przed zniszczeniem Twojego asortymentu, a także unikniesz niemiłych sytuacji i płacenia odszkodowania z tytułu wypadku z Twojej winy. Zapobieganie temu jest podstawą rozważnego użytkowania przedmiotów podłączonych do prądu i stanowi obowiązek każdego właściciela firmy lub kierownika. 

prog kablowy biuro hotel

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl