Doradztwo i wycena   |   Email  sklep@max8.pl    |   Telefon 575 886 188

 

Producenci
Promocje
Najazd kablowy 2 kanałowy NK-2
Najazd kablowy 2 kanałowy NK-2

125,00 zł

Cena regularna: 155,00 zł

szt.

Kliny pod koła samochodu osobowego, ciężarowego, tira, przyczepy – blokady, podkładki, klocki

Wiele napraw oraz rutynowych serwisów pojazdu wymaga użycia odpowiednich narzędzi. Wśród komponentów niezbędnych do bezproblemowego wykonania tych zadań znajdują się między innymi kliny i blokady pod koła samochodu osobowego, ciężarowego, tira lub przyczepy. Wysokiej jakości podkładki zapewniają pewne i skuteczne zablokowanie samochodu, sprawiając, że nawet po uniesieniu podwozia, nie nastąpi niekontrolowane przemieszczenie. Skorzystaj z naszej oferty i już dziś wybierz najlepsze akcesoria, które wesprą Cię podczas serwisowania pojazdów!

Oferowane przez nas kliny pod koła charakteryzują się dużą trwałością eksploatacyjną, odpornością na obciążenia oraz gwarantują długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie. Kliny wykonane zostały z trwałej gumy, która nie odkształca się pod obciążeniem i co najważniejsze nie ulega uszkodzeniom w postaci mikropęknięć. Dodatkową zaletą oferowanych klinów jest możliwość ich stosowania w szerokim zakresie temperatur otoczenia, tj. od -30°C do + 60°C. Ponadto kliny wyposażone zostały w ergonomiczny uchwyt do przenoszenia, który istotnie wpływa na komfort użytkowania. Oferujemy naszym klientom kliny w różnych rozmiarach, dzięki czemu istnieje możliwość precyzyjnego ich dopasowania do rozmiaru opon pojazdu. Zastosowanie specjalnej faktury na podstawie klina sprawia, że jest on stabilny i nie ulega przesuwaniu podczas użytkowania. Przyczepność klinów pod koła została przetestowana w różnych warunkach środowiskowych, tj. zapylenie, zawilgocenie oraz zmienne warunki temperatury otoczenia. Użytkownik otrzymuje gwarancję jakości produktu połączoną z komfortem użytkowania. Gumowa konstrukcja istotnie wpływa na skuteczne zabezpieczenie pojazdu przed niekontrolowanym przetoczeniem. Wpływa na to idealne dopasowanie kształtu blokady klinowej do opony pojazdu, która umożliwia skuteczne unieruchomienie koła samochodu.

Wysoka jakość produktu i gwarantowane zadowolenie klienta

Dostępne kliny pod koła zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa w zakresie eksploatacji pojazdu mechanicznego. Zastosowana do produkcji klinów guma odporna jest zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i na działanie m.in. olejów, benzyny, smarów oraz różnego typu płynów chemicznych. Produkt nie wymaga okresowej konserwacji oraz codziennej obsługi. Eksploatacja klinów jest intuicyjna i nie wymaga specjalistycznego przeszkolenia. Różnorodność wymiarów umożliwia zakup klinów o niewielkich rozmiarach, wygodnych do codziennego przewożenia w bagażniku pojazdu. Uchwyt na dłoń poza funkcją przenoszenia klina, świetnie sprawdza się jako element ułatwiający usunięcie blokady spod koła pojazdu. W asortymencie posiadamy kliny różniące się również pod względem masy, która zależy od jego gabarytów. Oferowane kliny zostały wykonane z myślą o zadowoleniu użytkowników, dlatego są funkcjonalne i praktyczne w użytkowaniu oraz dostępne w cenach na każdą kieszeń.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Stale urozmaicamy nasze produkty, udostępniając wyselekcjonowany oraz najlepszy asortyment na rynku. Gwarantujemy szybką transakcję oraz zadowolenie klienta z zakupionego towaru. Nasze kliny pod koła to profesjonalne produkty za przystępną cenę, która jest konkurencyjna w stosunku do innych sprzedawców. Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetowa, dlatego nasze transakcje realizowane są z pełnym profesjonalizmem. Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem, dzięki czemu współpraca z nami to gwarancja zadowolenia klienta. Zapraszamy do zakupu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium