Doradztwo i wycena   |   Email  sklep@max8.pl    |   Telefon 575 886 188

 

Producenci
Promocje
Najazd kablowy 2 kanałowy NK-2
Najazd kablowy 2 kanałowy NK-2

125,00 zł

Cena regularna: 155,00 zł

szt.

Lustra drogowe – sferyczne, wypukłe, okrągłe, parkingowe, magazynowe sklepowe obserwacyjne antykradzieżowe

Lustra drogowe i magazynowe okrągłe to sprzęty, których zadaniem jest poprawa bezpieczeństwa ruchu ulicznego, a także na powierzchniach handlowych. Zwierciadła uliczne wypukłe ustawia się w miejscach o ograniczonej widoczności, gdzie ich funkcją jest ułatwienie poruszania się pojazdem i eliminacja martwych punktów. Zazwyczaj są to skrzyżowania, wyjazdy z posesji, drogi wewnętrzne czy przystanki komunikacji zbiorowej. To prosty i ekonomiczny sposób na znaczną poprawę komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Natomiast jako wyposażenie sklepów i magazynów pozwalają obserwować niedostępne zakamarki, dzięki czemu spełniają funkcję antykradzieżową. Lustro wypukłe typu drogowego lub magazynowego może przyjmować rozmaite kształty – prostokąta, półkuli, okręgu. Dzięki dużej różnorodności nadaje się do wykorzystania w rozmaitych miejscach. Przekonaj się, sprawdzając wszystkie nasze propozycje.

Lustra drogowe / parkingowe / magazynowe

Lustra sklepowe antykradzieżowe, obserwacyjne i lustra sferyczne magazynowe

Możliwość komfortowego i bezpiecznego wykonywania zadań zwiększa wydajność firmy, a także redukuje obciążenia, jakie często spoczywają na pracowniku. Wykorzystując lustra sferyczne magazynowe, daje się operatorom maszyn oraz nadzorcom produkcji okazję do kontrolowania ze swojego stanowiska wielu newralgicznych miejsc jednocześnie. Wypukłe kształty zwierciadeł doskonale sprawdzają się również jako wspierające kierowców elementy drogowe, parkingowe lub wyjazdowe. Niewielka cena inwestycji w te komponenty, pozwoli uniknąć wielu szkód, jakie mogłyby wyniknąć z ograniczonej widoczności.

Wysokiej jakości lustro magazynowe i sklepowe do obserwacji również jest nieodzowną pomocą w poprawie pola widzenia. Dzięki nim kasjer za ladą może mieć nieustanny wgląd na obszar pomiędzy półkami. Antykradzieżowe wsparcie wypukłych zwierciadeł odstrasza potencjalnych złodziei oraz ułatwia obsłudze zachowanie czujności. Oferowane przez nas produkty, także w wersji drogowej, łączą najwyższą jakość oraz atrakcyjną cenę, dzięki czemu są najlepszym rozwiązaniem służącym do poprawy widoczności.

Lustro drogowe i parkingowe - uniwersalny asystent kierowcy

Urządzenie poprawiające bezpieczeństwo ruchu, jakim jest magazynowe lub drogowe lustro wypukłe, musi spełniać określone normy. Przede wszystkim liczą się wymiary, które trzeba dostosować do odległości, z jakiej kierowca obserwuje obraz. Nie można zapominać o trwałych materiałach wykonania, zachowujących swój stan nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Do powszechnych rozwiązań należą warianty akrylowe. W porównaniu do szklanych odpowiedników utrzymują wysoką wytrzymałość przed zarysowaniami.

Proponujemy serię uniwersalnych zwierciadeł ulicznych okrągłych oraz wyjazdowych do użytku profesjonalnego i domowego. Wypukły kształt istotnie zwiększa widoczność kierowców. Sprzęty wykonane są z odpornego na rozbicie akrylu. Charakteryzują się dużą odpornością na warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg, mróz czy słońce. Każde lustro drogowe i magazynowe wyposażone jest w uchwyty montażowe, które umożliwiają regulację kąta nachylenia w zakresie około 90 stopni. Sprzęt świetnie sprawdzi się na drogach, placach, parkingach, budowach i w garażach. Zobacz nasze propozycje i zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium