Doradztwo i wycena   |   Email  sklep@max8.pl    |   Telefon 575 886 188

 

Producenci

Lustra drogowe – sferyczne, wypukłe, okrągłe, parkingowe, magazynowe sklepowe obserwacyjne antykradzieżowe

Lustra drogowe okrągłe to sprzęty, których zadaniem jest poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego. Ustawia się je w miejscach o ograniczonej widoczności, gdzie ich funkcją jest ułatwienie poruszania się pojazdem i eliminacja martwych punktów. Zazwyczaj są to skrzyżowania, wyjazdy z posesji, drogi wewnętrzne czy przystanki komunikacji zbiorowej. Lustro drogowe to prosty i ekonomiczny sposób na znaczną poprawę komfortu i bezpieczeństwa jazdy.

Lustra drogowe / parkingowe / magazynowe

Lustra sklepowe antykradzieżowe, obserwacyjne i lustra sferyczne magazynowe

Możliwość komfortowego i bezpiecznego wykonywania zadań zwiększa wydajność firmy, a także redukuje obciążenia, jakie często spoczywają na pracowniku. Wykorzystując lustra sferyczne magazynowe, daje się operatorom maszyn oraz nadzorcom produkcji okazję do kontrolowania ze swojego stanowiska wielu newralgicznych miejsc jednocześnie. Wypukłe kształty zwierciadeł doskonale sprawdzają się również jako wspierające kierowców elementy parkingowe lub wyjazdowe. Niewielka cena inwestycji w te komponenty, pozwoli uniknąć wielu szkód, jakie mogłyby wyniknąć z ograniczonej widoczności.

Wysokiej jakości lustro sklepowe obserwacyjne również jest nieodzowną pomocą w poprawie pola widzenia. Dzięki nim kasjer za ladą  może mieć nieustanny wgląd na obszar pomiędzy półkami. Antykradzieżowe wsparcie wypukłych zwierciadeł odstrasza potencjalnych złodziei oraz ułatwia obsłudze zachowanie czujności. Oferowane przez nas produkty łączą najwyższą jakość oraz atrakcyjną cenę, dzięki czemu są najlepszym rozwiązaniem służącym do poprawy widoczności. 

Lustro drogowe i parkingowe - uniwersalny asystent kierowcy

Proponujemy serię uniwersalnych luster drogowych okrągłych oraz wyjazdowych do użytku profesjonalnego i domowego. Wypukły kształt istotnie zwiększa widoczność kierowców. Sprzęty wykonane są z odpornego na rozbicie akrylu. Charakteryzują się dużą odpornością na warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg, mróz czy słońce. Lustra parkingowe wyposażone są w uchwyty montażowe, które umożliwiają regulację kąta nachylenia w zakresie około 90 stopni. Sprzęt świetnie sprawdzi się na drogach, placach, parkingach, budowach i w garażach. Zobacz nasze propozycje i zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium