Doradztwo i wycena   |   Email  sklep@max8.pl    |   Telefon 575 886 188

 

Producenci
Promocje
Najazd kablowy 2 kanałowy NK-2
Najazd kablowy 2 kanałowy NK-2

125,00 zł

Cena regularna: 155,00 zł

szt.

Najazdy krawężnikowe, gumowe podjazdy samochodowe pod krawężnik, progi najazdowe

Postaw na najwyższą jakość i zapewnij każdemu pojazdowi bezpieczny i łatwy wjazd na niewielkie podwyższenia. Wysokiej klasy najazd samochodowy jakim jest dostępny w naszej ofercie antypoślizgowy próg, to doskonały wybór, w każdej sytuacji wymagającej przygotowania wygodnego przejazdu przez chodniki czy niską platformę. Gumowy podjazd pod krawężnik wyposażony w kanały kablowe to natomiast idealne rozwiązanie dla właścicieli hal produkcyjnych czy organizatorów imprez masowych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą! 

Podjazdy, rampy parkingowe

Najazdy samochodowe pod krawężnik

Choć większości z nas podjazd krawężnikowy może kojarzyć się głównie z placami budowy czy koncertami plenerowymi, to te elementy mają bardzo szeroki zakres zastosowań w przemyśle i transporcie. Wytrzymałe produkty, wykonane z najwyższej jakości materiałów cechują się doskonałymi parametrami, które czynią z nich idealne rozwiązania dla magazynów czy fabryk. Próg najazdowy gumowy jest lekki, lecz jednocześnie potrafi wytrzymać obciążenie rzędu kilku ton. Dzięki temu znacząco ułatwia przewożenie ładunków pomiędzy halami, a także rozładunek i załadunek towarów wymagających użycia wózka.

Odporność na szkodliwe substancje oraz warunki atmosferyczne pozwala bez obaw wykorzystać najazd na krawężnik także we wszelkiego rodzaju warsztatach czy na otwartych przestrzeniach, gdzie odbywają się koncerty, targi lub jarmarki. Możliwość wyboru wariantu umożliwiającego ponadto bezpieczne przeprowadzenie przewodów staje się dodatkowym atutem tego wytrzymałego produktu najazdowego. Warto zatem zainwestować w dobry podjazd samochodowy. 

Podjazdy krawężnikowe

Elementy ułatwiające wjazd na podwyższenia znajdują zastosowanie zarówno w przemyśle, jak i na ścieżkach rowerowych czy parkingach, gdzie znacząco zwiększają komfort przemieszczania się. Najazd krawężnikowy gumowy gwarantuje bezpieczne pokonywanie niskich przeszkód bez ryzyka poślizgu. Decydując się na produkty z naszej oferty, zyskuje się pewność, że każdy z nich poradzi sobie nawet w niesprzyjających warunkach. Wybierz najlepszy próg pod krawężnik uż dziś!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium