Doradztwo i wycena   |   Email  sklep@max8.pl    |   Telefon 575 886 188

 

Producenci
Promocje
Najazd kablowy 2 kanałowy NK-2
Najazd kablowy 2 kanałowy NK-2

125,00 zł

Cena regularna: 155,00 zł

szt.

Potrzebujesz zapewnić swojemu budynkowi ochronę przed przejeżdżającymi obok firmy samochodami ciężarowymi, które nie raz zahaczyły już o jego ściany, zostawiając brzydkie ślady i obniżając przy tym prestiż Twojego przedsiębiorstwa? Idealnym rozwiązaniem będzie założenie narożników, które ochronią go przed zadrapaniami i zabrudzeniami. Wszystkie oferowane przez nas produkty ochronne mają wyraźny żółto-pomarańczowy kolor, dzięki czemu są widoczne dla kierowców z dużych odległości i o każdej porze dnia i nocy. Wykonane zostały z niezwykle trwałych materiałów, dzięki czemu masz pewność, że nie zepsują się po krótkim czasie użytkowania i nie narażą Cię na kolejne koszty i straty finansowe. Odbojnica gumowa przyda się także w wielu miejscach publicznych, takich jak granice parkingów podziemnych lub garażach podziemnych, gdzie często jest wąsko i przejeżdża wiele samochodów osobowych, które nieraz ocierają się o ściany. Nasze produkty spełniają wszystkie zasady BHP. Zamów je już dziś!

Ochrona w trosce o bezpieczeństwo

Ruchliwy parking w centrum miasta? Wielopoziomowy garaż podziemny przy centrum handlowym? Przejście dla pieszych? Przystanek autobusowy? Stacja metra? Zakład przemysłowy, w którym liczy się każda minuta i codziennym celem jest, jak najbardziej efektywna praca? Stres, pośpiech, życie w biegu - w takich warunkach bardzo łatwo o ewentualną kolizję bądź wypadek, dlatego też kwestią nad wyraz istotną jest zadbanie o bezpieczeństwo swoje oraz innych osób.

Bariery nożycowe

Jednym z najprostszych i cieszących się uznaniem rozwiązań są bariery nożycowe. Tego typu zabezpieczenia najczęściej wykorzystywane są m.in. w zakładach produkcyjnych oraz na budowach. Za popularnością barier nożycowych bez wątpienia przemawia fakt, iż pozwalają one na szybkie i łatwe wygrodzenie danego obszaru miejsca pracy bez zbędnych wysokich kosztów oraz skomplikowanych operacji. Oddzielają one nie tylko strefy robocze, ale także komunikacyjne, a ponadto regulują ruch w obrębie zakładu. Bariery nożycowe mogą być również wykorzystywane w celu zapewnienia oczyszczonej drogi przejazdu, zamykania stref niebezpiecznych oraz odgradzania placów budowy.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz plastikowe bariery zaporowe nożycowe marki Ayaq, które wyróżniają się wyjątkową trwałością oraz charakterystycznymi czerwonymi elementami, które wpływają na poprawę ich widoczności. Doskonale sprawdzą się one do wydzielania miejsc parkingowych, magazynowych, czy też budowlano-remontowych. Po rozłożeniu ich całkowita długość wynosi 250 cm, a jeśli chodzi o ich wysokość, sięgają ona 96 cm. Jeśli więc szukasz solidnego i widocznego zabezpieczenia, które zapewni Ci należytą ochronę przyjrzyj się tym produktom.

Płyty dotykowe dla niewidomych

Płytki dotykowe są niezastąpionym rozwiązaniem jeżeli chodzi o kwestię bezpieczeństwa osób niewidomych oraz słabowidzących. Dzięki nim każde samodzielne wyjście na zewnątrz, korzystanie z komunikacji miejskiej, czy też przejście przez ruchliwą ulicę staje się znacznie bardziej bezpiecznie i sprawia, że osoby niewidome czują się pewniej i z odwagą stawiają kolejne kroki.

Tak zwane płytki dotykowe dzieli się na:

  • płyty prowadzące
  • płyty ostrzegawcze

Płyty prowadzące służą do wytyczania ścieżek komunikacyjnych i niejako stanowią dla osób niewidomych przewodnik, dlatego też kwestią nad wyraz istotną jest przykładanie wagi do ich prawidłowego ułożenia na chodniku. Faktura płyt prowadzących powinna wskazywać kierunek ruchu, co w tym przypadku określane jest przez kierunek linii prostych, które powstają dzięki rowkom tworzącym się na łączeniach w płytach chodnikowych.

Płyty ostrzegawcze muszą być umieszczane wszędzie tam, gdzie osoba niewidoma lub słabowidząca narażona jest na niebezpieczeństwo - takie jak drzwi, schody, przystanek autobusowy oraz wówczas, gdy konieczne jest podjęcie decyzji o konkretnym kierunku ruchu. Ostrzegawcze płytki dotykowe dla niewidomych muszą mieć charakterystyczne wypustki oraz wypukłe guzki.

Płyty dotykowe dla niewidomych

Odbojnice odblaskowe zapewniają ochronę przed otarciami, uszkodzeniami, deformacjami. Takie zabezpieczenia doskonale sprawdzają się jako chociażby ochrona ramp rozładunkowych, granic w parkingach wielopoziomowych, czy progów do parkowania pojazdów. Dostępne w naszym sklepie odbojnice wykonane są z miękkiego kauczuku, dzięki czemu charakteryzują się one wyjątkową trwałością oraz odpornością na ścieranie. Są one bardzo łatwe w montażu, a odblaskowe, żółte elementy znacznie poprawiają widoczność newralgicznych miejsc.

Zapewnij zarządzanej przez Ciebie przestrzeni maksimum bezpieczeństwa i zadbaj o odpowiednią ochronę! Sprawdź pełną ofertę produktów dostępnych w sklepie Max8.pl!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium