Doradztwo i wycena   |   Email  sklep@max8.pl    |   Telefon 575 886 188

 

Producenci
Promocje
Najazd kablowy 2 kanałowy NK-2
Najazd kablowy 2 kanałowy NK-2

125,00 zł

Cena regularna: 155,00 zł

szt.

Filcowa mata malarska, folia ochronna malarska

Remonty i wykończenia budynków niemal zawsze wiążą się z odpowiednim przygotowaniem ścian i sufitów. Ogromną pomoc zapewnia wówczas mata malarska. Filc z folią skutecznie chronią posadzki przed farbami oraz pyłem, a także przed poślizgiem, nawet po rozłożeniu ciężkiej drabiny. Profesjonalna folia ochronna do malowania zapewnia bezpieczną i wygodną pracę. To doskonałe rozwiązanie zarówno dla specjalistów, jak i dla samodzielnych konserwatorów pomieszczeń we własnym domu. Wybierz najlepsze maty malarskie już dziś!

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem, która dbając o zadowolenie klientów, stale urozmaica oferowany asortyment. Maty malarskie dostępne w naszym sklepie spełniają wszelkie wymagania w zakresie ich zastosowania. Nasze produkty najczęściej stosowane są do zabezpieczania podłoża m.in. podczas prac remontowych, budowlanych lub malarskich. Struktura mat malarskich została opracowana z myślą o skutecznym zabezpieczeniem powierzchni przed zniszczeniem lub uszkodzeniem w wyniku uderzenia, porysowania lub zabrudzenia trudnymi do usunięcia środkami przemysłowymi t.j. zaprawy murarskie, farby, pyły, kleje lub lakiery. Oferowane maty nie ulegają odkształceniu nawet przy dużych obciążeniach, dlatego z powodzeniem wykorzystywane są one do wszelkich prac z użyciem dodatkowego sprzętu t.j. drabina czy szafka narzędziowa. Dodatkowym atutem produktu jest duża odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Oferowane przez nas maty malarskie to funkcjonalne produkty, zapewniające komfortowe użytkowanie. Wpływa na to m.in. zastosowanie na ich spodzie folii PE (polietylenowej), która skutecznie zabezpiecza matę przed niekontrolowanym przemieszczaniem się na podłożu w trakcie wykonywanej pracy. Tego typu rozwiązanie pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo pracy m.in. w warsztacie, hali magazynowej lub podczas prac remontowo-budowlanych. Maty malarskie charakteryzują się ponadto właściwościami tłumiącymi dźwięki i drgania oraz łatwością przechowywania. Produkt udostępniony jest w rolkach o długości 25 i 50 metrów. Klient może w łatwy sposób dopasować matę do całego podłoża poprzez m.in. docięcie pasów o odpowiedniej długości. Po zakończonej pracy matę wystarczy oczyścić i zwinąć. Elastyczność produktu sprawia, że mata nie zajmuje dużo miejsca, dzięki czemu jej przechowywanie jest komfortowe. Nasze maty malarskie mogą być użytkowane w zróżnicowanych warunkach środowiskowych m.in. ze względu na wilgotność lub temperaturę pracy, która mieści się w zakresie od -30°C do +80°C. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy maty o różnej gramaturze, dzięki czemu istnieje możliwość dobrania jej grubości według uznania użytkownika.

Profesjonalne maty malarskie - gwarancja udanej transakcji

Udostępniając asortyment najwyższej jakości, gwarantujemy naszym klientom zadowolenie z użytkowania oferowanych przez nas mat malarskich, oraz satysfakcję z przeprowadzonej transakcji. Zakupy w naszym sklepie to szybka i profesjonalna obsługa, ukierunkowana na nawiązanie stałej współpracy z klientem. Przesyłka wysyłana jest natychmiast po zakupie. Oferujemy maty ochronne w atrakcyjnych cenach rynkowych, dzięki czemu nasz asortyment cieszy się popularnością wśród klientów detalicznych i hurtowych. Jeżeli zależy Państwu na zakupie pełnowartościowego produktu, gwarantującego długotrwałą eksploatację, to zachęcamy do zakupu maty malarskiej znajdującej się w naszej ofercie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium