Producenci
Promocje

Najazdy kablowe to idealne rozwiązanie, które pozwala uchronić kable przed zniszczeniem przez pojazdy osobowe, służbowe oraz ciężarowe, które każdego dnia przeprawiają się przez teren, w obrębie, którego znajdują się połączenia elektryczne.

Dzięki naszemu szerokiemu asortymentowi produktów możesz wybierać spośród najróżniejszych ochronek, które idealnie pomieszczą twoje kable. Co więcej, dostępne są różne moduły, które świetnie łączą się ze sobą, dzięki czemu możesz stworzyć świetnie wyglądającą ochronę. Nie przeszkadzają w przewożeniu towarów i są bardzo odporne na ciężar. Najazdy kablowe, dostępne w ofercie naszego sklepu, są wyjątkowo odporne na działanie olejów, kwasów i benzyny.

Zrób zakupy bez wychodzenia z domu i zapewnij swojemu okablowaniu profesjonalną protekcję, niezależnie od miejsca i warunków, w których będzie się znajdowało. Zamów już dziś!

Najazd kablowy 2 kanałowy NK-2 Najazd kablowy 2 kanałowy NK-2
Producent: Ayaq
Cena: 125,00 zł 138,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • promocja
  • promocja
  • promocja
Najazd kablowy 5 kanałowy osłona kabli 30 ton NK-5 Najazd kablowy 5 kanałowy osłona kabli 30 ton NK-5
Producent: Ayaq
Cena: 246,40 zł 320,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja

Najazdy kablowe i krawężnikowe

Najazdy kablowe stanowią doskonałe praktyczne rozwiązanie, pozwalające ochronić wszelkie przewody elektryczne przed zniszczeniem przez przejeżdżające samochody, zarówno osobowe, dostawcze, służbowe, ciężarowe, jak i wszelkie inne pojazdy poruszające się po pewnym terenie, który wymaga okablowania i pełen jest różnych połączeń elektrycznych.

W naszym sklepie Max 8 znajdą Państwo szeroki asortyment osłon na kable, dzięki którym zwiększycie bezpieczeństwo w miejscach i sytuacjach, w których panuje podwyższone ryzyko wypadku. Najazdy są różnego typu i w różnych rozmiarach, dzięki czemu można dobrać sobie taki, jaki Wam odpowiada i który spełni Wasze potrzeby i oczekiwania. Najazdy kablowe mogą być krótsze i dłuższe za sprawą modułów, które można łączyć ze sobą. Można zamówić i nabyć dowolną ich liczbę. Kolejną zaletą najazdów jest ich bardzo duża odporność na ciężar, wytrzymują nacisk średnio ok. kilku ton, a czasem większy. Są również odporne na działanie oleistych substancji (olejów), żrących i lotnych, takie jak kwasy i benzyna. Niektóre najazdy wykonane zostały ze specjalnego kompozytu i gumy, a inne z wyjątkowo mocnego plastiku.

Wszystkie najazdy mają właściwości antypoślizgowe, dzięki którym są bezpieczne, ograniczają niemal do zera możliwość poślizgnięcia się czy wywrócenia pieszego, których po nich przechodzi. W strukturze najazdów nie ma żadnych elementów metalowych. Są dzięki temu wolne od problemu korozji. Najazdy są najczęściej w dwóch kolorach: czarnym i żółtym albo tylko żółtym. Ten drugi kolor zapewnia im dobrą widoczność nawet przy złych warunkach pogodowych, podczas deszczu, śniegu, pochmurnego dnia czy o zmierzchu. Zawsze są widoczne, odznaczają się w terenie, gdzie zostały zastosowane.

Zastosowanie najazdów kablowych i krawężnikowych

Najazdy kablowe i krawężnikowe, które znajdują się w naszej ofercie, możliwe są do zastosowania w różnych miejscach, w szczególności jednak w tych, w których istnieje pewne ryzyko wystąpienia wypadku. Najczęściej są to miejsca zaludnione, w których przebywa dużo ludzi i poruszają się po nich pojazdy. Sytuacje takie występują na różnych imprezach masowych, które odbywają się najczęściej w plenerze: happeningi, pikniki, jarmarki, targowiska, warsztaty. Z powodzeniem stosuje się je także w magazynach przemysłowych i halach fabrycznych, w domach i centrach handlowych czy dużych galeriach, na parkingach naziemnych i podziemnych, ścieżkach rowerowych i dla pieszych. W każdym z tych miejsc oraz innych im podobnych można stwierdzić podwyższone ryzyko wystąpienia niepożądanego zdarzenia, które może doprowadzić do wypadku i uszczerbku na zdrowiu. Najazdy kablowe są właśnie po to, aby uchronić przed przykrym zdarzeniem, przede wszystkim do niechcianego kontaktu z przewodami elektrycznymi. W przypadku najazdów krawężnikowych, ważne jest zredukowanie wysokości krawężnika, chroniące pieszych przed potknięciem, a niepełnosprawnym dające możliwość swobodnego poruszania się na wózku inwalidzkim. Zastosowanie wszelkiego rodzaju najazdów jest bardzo szerokie. Są to praktyczne przedmioty, ułatwiające poruszanie w miejscach publicznych.

Zakup najazdów kablowych i krawężnikowych

Wyboru i zakupu najazdów można dokonać bez wychodzenia z domu. Taką możliwość daje nasz sklep Max 8. W nim znajdą Państwo ponad 20 najazdów, spośród których można wybrać takie, które Wam odpowiadają. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupu odpowiadających Wam najazdów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl