Producenci
Promocje
Najazd kablowy 2 kanałowy NK-2
Najazd kablowy 2 kanałowy NK-2
138,00 zł 106,00 zł
szt.
Lustro drogowe magazynowe z uchwytem - 80cm LD-80
Lustro drogowe magazynowe z uchwytem - 80cm LD-80
269,00 zł 249,00 zł
szt.
Składana blokada parkingowa zapora stalowa klucz BP-1
Składana blokada parkingowa zapora stalowa klucz BP-1
90,00 zł 75,00 zł
szt.
Najazd kablowy hotelowy maskownica osłona kabli NH-14
Najazd kablowy hotelowy maskownica osłona kabli NH-14
90,00 zł 69,30 zł
szt.
Najazd kablowy 5 kanałowy osłona kabli 30 ton NK-5
Najazd kablowy 5 kanałowy osłona kabli 30 ton NK-5
320,00 zł 246,40 zł
szt.
Lustro drogowe magazynowe z uchwytem - 45 cm LD-45
Lustro drogowe magazynowe z uchwytem - 45 cm LD-45
130,00 zł 117,00 zł
szt.
Odbojnica gumowa drogowa parkingowa SP-550
Odbojnica gumowa drogowa parkingowa SP-550
70,00 zł 58,00 zł
szt.

Ograniczniki parkingowe to rozwiązanie uwielbiane przez duże firmy oraz sklepy, gdzie codziennie parkują setki samochodów. Przydają się wszędzie tam, gdzie zależy nam, aby nie naruszyć pojazdu krawężnikiem i aby został odpowiednio zaparkowany, nie zabierając przy tym cennego miejsca dla innych aut. Potrzebne są one również w sytuacjach, gdy chcemy stworzyć strefy, które będą wolne od blokujących przejście pojazdów uporczywie stawianych przez klientów lub pracowników. Wszystkie idealnie sprawdzają się w miejscach o dużym natężeniu ruchu oraz tym, gdzie często spotykamy się ze skutkami nieumiejętnego parkowania, którymi są porysowane auta, zahaczane o krawężniki i inne przeszkody drogowe. Ograniczniki i separatory to też idealne rozwiązanie na parkingach blisko galerii handlowych oraz lotnisk, gdzie przewijają się tysiące osób, codziennie przyjeżdżających tam i parkujących swoimi samochodami.

Zadbaj o porządek i już dziś zamów w naszym sklepie internetowym tyle ograniczników, ile potrzebujesz, w bardzo atrakcyjnej cenie!

Ogranicznik parkingowy

Ogranicznik parkingowy znajduje się najczęściej na wyposażeniu dużych firm, sklepów wielkopowierzchniowych, przed którymi znajdują się duże parkingi, na których zazwyczaj parkuje dużo samochodów. Ogranicznik jest przydatny wszędzie tam, gdzie właścicielom placu zależy na tym, by nie najeżdżać pojazdem na krawężnik i zaparkować ekonomicznie, w sposób nie ograniczający przestrzeni do parkowania innym autom. Organicznik parkingowy stosuje się także w sytuacjach, gdy istnieje potrzeba wyznaczenia specjalnych wolnych sfer, które nie powinny być blokowane przez kierowców (klientów sklepu czy pracowników firmy, zakładu pracy), którzy mogliby w takim miejscu zaparkować auto, gdyby nie było oznaczone ogranicznikiem.

Ograniczniki bardzo dobrze sprawdzają się we wszystkich miejscach, w których istnieje duże natężenie ruchu i gdzie zachodzi ryzyko niewłaściwego zaparkowania auta. Stanowią pewne celowe przeszkody drogowe, które informują i pouczają kierowców, jak należy właściwie i poprawnie ustawić pojazd, by nie stanowił problemu dla innych kierowców. Niewłaściwe parkowanie może być przyczyną uszkodzenia krawężnika czy też innego auta poprzez porysowanie, uderzenie, czy kolizję. Ograniczniki parkingowe to swego rodzaju separatory, niezbędne do zachowania porządku w ruchliwych i ciasnych miejscach. Spełniają funkcję porządkującą i kontrolną nad zachowaniem kierujących pojazdami. Wszędzie tam, gdzie występuje duże natężenie ruchu: przed dużymi sklepami, centrami handlowymi, na parkingach blisko lotniska, dworca autobusowego czy kolejowego, ograniczniki parkingowe są przydatne.

Szczególny rodzaj ogranicznika parkingowego

Składana blokada parkingowa zamykana na klucz posiada wysokość 30 cm, długość 60 cm i szerokość 22 cm. Blokada jest wykonana ze stali i zamykana na kłódkę. Służy ona do szczególnego zabezpieczenia miejsc parkingowych. Z powodzeniem można ją stosować w garażach, centrach i domach handlowych, na targowiskach, parkingach i w innych miejscach, w których wskazane jest wyznaczenie przestrzeni do parkowania. Taką blokadę można również posiadać na własność, zamontować ją na swojej posesji, w czasie gdy jest na niej większy ruch. Możliwość składania i rozkładania zapory sprawia, że jest to praktyczny i użyteczny sprzęt. Blokada jest w kolorze żółtym, widocznym, nie ma możliwości nie zauważenia jej na miejscu parkingowym. Poza tym nie posiada ostrych krawędzi, które mogłyby uszkodzić opony samochodu.

Szeroki wybór ograniczników parkingowych

W ofercie sklepu Max8.pl mają Państwo duży wybór ograniczników drogowych. Posiadamy ograniczniki w różnych wymiarach: 100 cm, 47 cm, 50 cm, 58 cm, 60 cm, 165 cm, próg zwalniający leżący tzw. śpiący policjant, składaną blokadę parkingową służąco jako zapora oraz słupki drogowe parkingowe blokujące o wysokości 75 cm, które posiadają elementy odblaskowe.

Ograniczniki (separatory) parkingowe są najczęściej w kolorze czarnym i żółtym. Wykonane z mocnej masy kauczukowej, odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne (deszcz, śnieg, różnice temperatur), widoczne w złych warunkach pogodowych i o zmierzchu dzięki żółtym elementom.

Wszystkie ograniczniki są dostępne w naszym sklepie internetowym Max8.pl. Bez wychodzenia w domu mogą Państwo zamówić każdą ilość ograniczników. Różne ich rodzaje przydają się w określonych sytuacjach. Różne rozmiary separatorów parkingowych pozwalają na dopasowanie takiego, który będzie odpowiedni dla miejsca, w którym ma zostać zamontowany. Mocowanie ograniczników odbywa się za pomocą śrub znajdujących się w zestawie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl